• logo

Xiaomi NDY-02-AN PowerBank 10 000 mAh

Xiaomi NDY-02-AN PowerBank 10 000 mAh

Záložní zdroj pro to, abyste si na cestách pohodlným způsobem zachovali dostatek energie pro Váš mobilní telefon, či jiné podobné zařízení. Porty micro USB + USB. Napájení prostřednictvím USB konektoru, baterie typu Li-Ion s kapacitou 10 000 mAh.

  • Cena: 442,10 Kč
  • Cena: 535 Kč s DPH

Dostupnost: Prodej byl ukončen

Výrobce: Xiaomi

Záložní zdroj Xiaomi NDY-02-AN PowerBank Vám pohodlně ohlídá, abyste na cestách nebo ve volné přírodě měli dostatek energie pro Vaše elektronické miláčky. Tento kompaktní záložní zdroj má malé rozměry a nízkou hmotnost. Díky tomu je snadno přenositelný.

Power Bank je vyrobena z odolného hliníku, což jí dodává luxusní vzhled. Bateriové články uvnitř pak pocházejí od známých výrobců LG a Sony, zaručující prvotřídní kvalitu. Kompletní ovládání PowerBank se nachází na horní hraně, kde lze nalézt jak vypínací tlačítko, tak indikační diody stavu nabití a dva USB porty, jeden klasický pro nabíjení telefonu a druhý microUSB pro nabíjení samotné Power Bank.

Lze s ní nabíjet širokou škálu různých zařízení: smartphony, produkty Apple, klasické mobilní telefony, GPS navigace, MP3 či MP4 přehrávače. PowerBank má vpravdě obří kapacitu 10 000 mAh.

Souhrn

- Typ baterie Li-Ion

- Rozměry 91 x 60,4 x 22 mm

- Hmotnost cca 207 g

 

Košík

Přihlášení

Doprava

PPL

Čajnamobil.cz

DPD

 

posta

 

ulozenka

 

 

Platby

 

Bankovní převod

 

Dobírka

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info