• logo

Kingston Micro SDXC 64 GB Class 10 + adaptér

Kingston Micro SDXC 64 GB Class 10 + adaptér

Rychlá paměťová karta typu microSDXC s kapacitou 64 GB, rychlostní třída Class 10 s minimální rychlostí čtení i záznamu 10 MB/s, balení je včetně adaptéru na velikost SD.

  • Cena: 577,70 Kč
  • Cena: 699 Kč s DPH

Dostupnost: Prodej byl ukončen

Výrobce: Kingston

SDXC paměti z produkce firmy Kingston jsou velmi populární díky vysokému standardu provedení s vynikajícím výkonem za dostupnou cenu. V tomto případě se jedná o kartu v miniaturním provedení microSDXC a součástí balení je také adaptér na velikost SD, což zajišťuje tomuto produktu vysokou univerzálnost využití.

Tato flash paměťová karta microSDXC Kingston nabízí minimální rychlost přenosu Class 10, což dle specifikace standardu znamená 10 MB/s. Díky vysoké kapacitě 64 GB u tohoto modelu jej můžete využít například v moderních digitálních fotoaparátech s vysokým rozlišením či MPEG4 videokamerách, které kladou značné nároky na záznamová média.

Paměti typu SDXC nacházejí použití v digitálních fotoaparátech, PDA zařízeních, ale i noteboocích apod., ovšem lze s nimi pracovat samozřejmě i na běžném počítači, je však nutné použít patřičný adaptér, pod operačním systémem se pak flash paměť tváří jako další pevný disk a také tak s ní lze pracovat.

Upozornění:

Karta je kompatibilní s micro SDXC zařízeními, není kompatibilní se standardními micro SDHC zařízeními, čtečkami apod.

 

Košík

Přihlášení

Doprava

PPL

Čajnamobil.cz

DPD

 

posta

 

ulozenka

 

 

Platby

 

Bankovní převod

 

Dobírka

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info