• logo

PremiumCord USB kabel, USB A - Micro USB B, 3 m

PremiumCord USB kabel, USB A - Micro USB B, 3 m

Značkový USB kabel s koncovkami male/samec USB A a male/samec Micro USB B, délka kabelu 3 metry, vhodné k vybraným mobilním zařízením a fotoaparátům.

  • Cena: 52,90 Kč
  • Cena: 64 Kč s DPH

Dostupnost: Prodej byl ukončen

Výrobce: PremiumCord

Moderní porty USB jsou jedním z nejpoužívanějších rozhraní dneška. Jeho využití sahá od ovládacích periferií přes výstupní zařízení, pevné i flash disky, až po celou řadu jednoduchého příslušenství v podobě lampičky či čtečky paměťových karet. USB je v počítačích přítomno v několika variantách a i na různých přístrojích jej můžeme nalézt v rozličných provedeních.

USB ve verzi 1.1 nabízí maximální rychlost přenosu dat 12 Mbit/s a je určeno zejména pro připojení méně náročných periferií, jako jsou myši či klávesnice. USB ve verzi 2.0 nabízí rychlost prakticky 40x vyšší, tedy až 480 Mbit/s a je vhodné pro připojení externích disků, stejně jako digitálních fotoaparátů, skenerů a dalších zařízení.

Spojovací kabel s konektory male/samec USB A a male/samec Micro USB B o délce 3 metry je kompatibilní s oběma standardy (USB 1.1 i 2.0) a lze jej použít pro různé typy zařízení s konektorem USB micro jako jsou vybrané typy fotoaparátů nebo mobilních telefonů.

 

Košík

Přihlášení

Doprava

PPL

Čajnamobil.cz

DPD

 

posta

 

ulozenka

 

 

Platby

 

Bankovní převod

 

Dobírka

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info