• logo

ADATA Micro SDXC 64 GB UHS-1 s adaptérem

ADATA Micro SDXC 64 GB UHS-1 s adaptérem

Rychlá paměťová karta typu Micro Secure Digital – microSDXC, UHS-1, kapacity 64 GB. Náhodné čtení až 1 400 IOPS, náhodný zápis až 100 IOPS + adaptér jako součást balení.

  • Cena: 577,70 Kč
  • Cena: 699 Kč s DPH

Dostupnost: Prodej byl ukončen

Výrobce: ADATA

Paměťové karty společnosti ADATA jsou uživateli oblíbeny díky vynikajícímu výkonu za rozumnou cenu. S rychlým vývojem v oblasti chytrých telefonů a tabletů rostou také nároky uživatelů na výkon při práci s audio a video obsahem, rychlost přístupu k menším souborům a vyšší výkon aplikací. Proto přichází ADATA s novou řadou karet Premier Micro Secure Digital (microSDXC) UHS-1 odpovídající specifikaci UHS-I (Ultra High Speed).

Konkrétně tato paměťová karta ADATA Premier Micro Secure Digital (microSDXC) UHS-1 s vysokou kapacitou 64 GB nabídne vysoké přenosové rychlosti a na paměťovou kartu poskytuje velmi solidní hodnoty vykonaných operací za sekundu, které dosahují při čtení až 1 400 IOPS a při zápisu až 100 IOPS. Díky těmto vlastnostem je karta vhodná pro moderní chytré telefony, tablety, digitální fotoaparáty s vysokým rozlišením či MPEG4 videokamery, které kladou značné nároky na záznamová média.

Karta má rozměry 15 x 11 x 1 mm a hmotnost přibližně 0,25 g. Dodává se včetně adaptéru.

 

Košík

Přihlášení

Doprava

PPL

Čajnamobil.cz

DPD

 

posta

 

ulozenka

 

 

Platby

 

Bankovní převod

 

Dobírka

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info