OBJEVTE S NÁMI NOVÉ XIAOMI REDMI 5!

 

Je čas na menší oslavu, protože k nám právě dorazila pátá generace veleúspěšného modelu Xiaomi Redmi! Věříme, že vám společnost Xiaomi již nemusíme představovat, kvalitou a výkonem svých výrobků si získala miliony lidí po celém světě a právem dnes patří mezi největší světové výrobce mobilních telefonů a elektroniky vůbec. Pojďme se tedy blíže podívat na to, co pro nás momentálně připravili. 

XIAOMI REDMI NOTE 5 - černý  

XIAOMI REDMI

Základním modelem nové generace je už dle svého názvu Xiaomi Redmi 5. To je inovativní a chytrý telefon v elegantním kovovém designu. Vynikající kvalitu obrazu si s ním vychutnáte díky 5.7" IPS displeji s rozlišením 1440 x 720 bodů. Krásné a velmi kvalitní fotografie či videa lze pořídit díky zadnímu 12 MPx a přednímu 5 MPx fotoaparátu.

Kromě základních funkcí jako je wi-fi, bluetooth, FM, slot SD karty, Dual SIM, GPS/Glonass a českého LTE je telefon vybaven i čtečkou otisků prstů. Samozřejmostí je pak OS Android 7 s grafickou nadstavbou MIUI verze 9.

O výkon telefonu se postará osmijádrový procesor o frekvenci 1,8 GHz s operační pamětí 2 GB, který tak zvládne i základní multitasking. Pro nejrůznější aplikace a soubory je k dispozici 16 GB vnitřního úložiště, které je dále možné rozšířit pomocí SD karet. K prodloužení doby provozu a pro maximální pohodlí má toto zařízení k dispozici 3150 mAh baterii.

Model je vyráběn ve dvou variantách. Ta druhá je o něco výkonnější, má pro vás připraveno více vnitřní paměti – 32 GB a i operační paměť u něj narostla na 3 GB, tak aby uspokojila i náročnější uživatele.

A zde si můžete prohlédnout i všechny barevné varianty hezky vedle sebe:

Varianta s 16 GB: zlatý, modrý, černý

Varianta s 32 GB: zlatý, modrý, černý

 

 
 

 

XIAOMI REDMI 5 PLUS  - zlatý

 

XIAOMI REDMI 5 PLUS

Model s přídomkem Plus je ve všech směrech větší. A jak se tak říká, co je větší, to je lepší. Jako první vás na rozdíl od základní řady  Redmi 5 zaujme svým obřím IPS displejem o úhlopříčce celých 5,99" a rozlišením 2160 x 1080 bodů. Nový displej je také oproti tělu  telefonu větší a má 2x jemnější zobrazení barev. To si užijete především při pořizování perfektních fotografií a videí se zadním 12 MPx  a předním 5 MPx fotoaparátem. Vylepšení doznal i snímač s mnohem vyváženější citlivostí a maximálním rozlišením videa 3840 x 2160  bodů (Ultra HD).

Samozřejmostí jsou všechny obdobné základní funkce telefonu, navíc má v sobě zabudovaný gyroskop. I zde naleznete operační  systém OS Android 7 a MIUI ve verzi 9.

Výkon je kapitola sama pro sebe. Již v základním provedení model disponuje operační pamětí 3 GB s procesorem o frekvenci 2 GHz,  vnitřním úložištěm o velikosti 32 GB a vestavěnou 4000 mAh baterií.

Vylepšená verze pak výkonu přidává další 1 GB operační paměti na celkové 4 GB a zdvojnásobuje vnitřní paměť na celkových 64 GB.

No a zde si je opět můžete prohlédnout všechny v celé jejich kráse:

Varianta s 32 GB: zlatý, modrý, černý

Varianty s 64 GB: zlatý, modrý, černý

 


 

XIAOMI REDMI NOTE 5 - modrý

 

XIAOMI REDMI NOTE 5

A to nejlepší tu máme na závěr. Veleúspěšný model s přízviskem Note se také dočkal svého nástupce s pořadovým číslem 5. Note páté  generace je dokonalým nástrojem pro všední i nevšední užití. Díky mimořádnému výkonu pro Vás nebude problém spustit jakékoli náročnější aplikace či hry. Také video a fotografie jsou pořizovány perfektním duálním fotoaparátem, který zvládne i (FULL HD). Mimo to  si vychutnáte pořizování tzv. selfie obrázků s pomocí předního 13 MPx fotoaparátu.

I model Redmi Note 5 bude dodáván ve dvou provedeních. A to v základním s 32 GB paměti a ve vylepšeném s pamětí dvojnásobnou.

A nyní již neztrácejme čas a pojďme se také na tu nádheru podívat zblízka:

Varianta s 32 GB: zlatý, modrý, černý

Varianta s 64 GB: zlatý, modrý, černý