• logo
Zpět

Xiaomi Mi Drop

Přidáno: 9. 1. 2018 08:52:51

09 Leden 2018

Nový nástroj s dílny výrobce Xiaomi slouží k velmi rychlému sdílení souborů mezi uživateli bez čekání, párování apod.

Xiaomi Mi Drop

Původně byla aplikace Xiaomi Mi Drop určena pouze pro uživatele s mobilními telefony značky Xiaomi, ale od listopadu 2017 ji lze použít pro jakýkoliv telefon. Stačí si aplikaci stáhnout přes Obchod Play, kde je volně k dispozici všem.

Jaké jsou výhody Xiaomi Mi Drop?

Největší výhodou aplikace Xiaomi Mi Drop je rychlost odesílání a příjmu souborů. Přenos dat s aplikací v režimu Wi-Fi hotspotu je 200krát rychlejší než přes Bluetooth. Nástroj Xiaomi Mi Drop umožňuje snadné intuitivní sdílení všech typů souborů bez využití internetového připojení.

Xiaomi Mi Drop aplikace Xiaomi Mi Drop

Aplikace Xiaomi Mi Drop je veliká pouze 4,5 MB, takže nezabere v telefonu při instalaci mnoho místa. Rozhraní je uživatelsky velmi přívětivé. Jde v podstatě pouze o dvě tlačítka - odeslat a přijmout. Po vybrání příslušného souboru a následně zvolení příjemce ze seznamu je soubor odeslán v rámci Wi-Fi sítě vytvořené přijímacím telefonem.

Aplikace Xiaomi Mi Drop - ukázka Aplikace Xiaomi Mi Drop - ukázka 2

Přijaté soubory najdete v levém horním rohu, kde jsou roztříděné do kategorií obrázky, videa, hudba, aplikace a soubory. Aplikace Xiaomi Mi Drop je dostupná i v češtině a slovenštině, což lze změnit v nastavení, které najdete v pravém horním rohu. Nástroj je vhodný pro instalaci na telefony s Androidem 4.4 a vyšším.

Xiaomi Mi Drop najdete ke stažení v Goole Play.

Košík

Přihlášení

Doprava

PPL

Čajnamobil.cz

DPD

 

posta

 

ulozenka

 

 

Platby

 

Bankovní převod

 

Dobírka

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info