• logo
Zpět

Recenze Huawei Y7

Přidáno: 21. 2. 2018 15:53:23

21 Únor 2018

Modely řady Y výrobce mobilních telefonů Huawei patří k nejjednodušším a cenově nejdostupnějším na současném trhu. Připravili jsem pro Vás recenzi Huawei Y7.

Recenze Huawei Y7

Model Huawei Y7 je vrcholem řady Y, přestože patří již do nižší střední třídy mobilních telefonů značky Huawei. Za málo peněz nabízí “hodně muziky”, co se týče vzhledu, softwarového vybavení i výdrže baterie.

Vzhled a displej Huawei Y7

Velký 5palcový displej Huawei Y7 má HD rozlišení 1280x720 bodů a filtr modrého světla, který uleví unaveným očím hlavně ve večerních hodinách. Displej podporuje multitouch, umí tedy rozpoznat více doteků zároveň a reagovat na ně. Svou ostrostí a čitelností se řadí do zlatého průměru, není tedy nikterak omezující a dají se na něm pohodlně sledovat filmy a seriály. V našem e-shopu si můžete vybrat mezi šedou a zlatou variantou krytu, který je vyroben z pískovaného kovu a osazen kvalitně provedeným plastovým rámem.

Výbava a fotoaparát

Procesor Qualcomm Snapdragon 435 je čtyřjádrový, se 2GB RAM a pamětí 16GB pro Vaše data. Telefon obsahuje nejnovější Android 7 Nougat a poslední uživatelské rozhraní EMUI 5.1, které je uživatelsky velmi přívětivé a telefon reaguje velmi rychle na každý Váš povel. Samozřejmostí je slot pro paměťovou kartu, který podporuje karty s kapacitou až 128 GB. Dual SIM funkce umožňuje podporu dvou telefonních čísel najednou. Zadní fotoaparát s detekcí pohybu má rozlišení 12 Mpx, přední s rozpoznáním tváře pak 8 Mpx.

Největším hitem mobilu Huawei Y7 je však jeho baterie, která má kapacitu 4000 mAh. Na jedno nabití by tak měl telefon vydržet nejméně 15-20 hodin i při intenzivním používání. Baterie by navíc měla být schopna udržet si 80% své původní nabíjecí kapacity i po 500 nabíjecích cyklech.

Celkový dojem z Huawei Y7

Huawei Y7 je designový kovový telefon, který zaujme svým velkým displejem a dobrou výbavou při rozumné ceně. Jedná se o technicky spolehlivý telefon pro běžné užívání s dostatečným výkonem. Oproti předchozímu modelu Y6 2017 pro jde každopádně o velký posun vpřed. S Huawei Y7 budete stoprocentně spokojeni jak po estetické, tak po technické stránce.

Košík

Přihlášení

Doprava

PPL

Čajnamobil.cz

DPD

 

posta

 

ulozenka

 

 

Platby

 

Bankovní převod

 

Dobírka

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info