• logo
Zpět

Jak nalepit ochranné sklo na mobil

Přidáno: 4. 9. 2017 12:05:06

04 Září 2017

Chystáte se chránit displej svého telefonu sklem nebo fólií? Jak nalepit ochranné sklo na mobil, aby vydrželo a plnilo svou funkci. Přinášíme Vám návod!

Jak nalepit ochranné sklo na mobil

Nejdůležitějším bodem je mít odpovídající ochranné sklo na Vašemu modelu telefonu. Pro kontrolu přiložte sklo k mobilnímu telefonu a zkontrolujte, zda sedí velikostí, ale také otvory. V opačném případě, je Vám návod, jak nalepit ochranné sklo na mobil k ničemu.  

Příprava mobilního telefonu

Před samotnou procedurou lepení ochranného skla na mobil uklidťe stůl, kde budete tvrzené sklo na mobil lepit, abyste eliminovali nalepení prachových částic. Následně očistěte telefon. Často bývá v balení s ochranným sklem nebo folií vlhčený a suchý hadřík, které ale snadno nahradíte jakýmkoliv hadříkem nebo papírovým kapesníkem.   

Lepení ochranného skla 

Po vyleštění displeje přejdeme na lepení skla. Naposledy zkontrolujte, ze se nenachazí prach ani na displeji telefonu, ani na tvrzeném skle. Odlepte přesahující nálepky a přiložte sklo na horní okraj displeje a pomalu nechte přilnout ke zbytku. Dávejte jen pozor, ať Vám nikde nepřesahuje přes okraj. V případě, že by se Vám nepovedlo ochranné sklo nalepit přesně, odlepujte ho velmi pomalu, aby Vám neprasklo.

Pokud jste si jisti stačí nyní přidržet uprostřed a tvrzené sklo se pevně chytí k displeji. Nakonec proveďte finální vyleštění ochranného skla, které tak zcela přitlačíme pevně k displeji telefonu na všech místech.  

Jak nalepit fólii na mobil

Návod na to, jak nalepit ochrannou fólii na mobil, je podobný jako u ochranného skla. Nevýhodou fólie je, že se často kroutí a hůře se drží. Výhodnější je také ochranné sklo z hlediska větší pevnosti a odolnosti proti poškrábání a nárazům.

Pokud budete chtít pomoci s tím, jak nalepit ochranné sklo nebo fólii, v Čajnamobil.cz nabízíme i službu aplikace ochranné fólie nebo aplikace tvrzeného skla na mobil, která kromě práce zahrnuje v ceně i částku za tvrzené sklo nebo ochranou folii.  

Košík

Přihlášení

Doprava

PPL

Čajnamobil.cz

DPD

 

posta

 

ulozenka

 

 

Platby

 

Bankovní převod

 

Dobírka

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info