• logo
Zpět

Asus Zenfone 4 Max

Přidáno: 5. 2. 2018 10:37:42

05 Únor 2018

Model Asus Zenfone 4 Max je jedním ze 6 modelů dodaných na trh značkou Asus na podzim 2017. Jedná se o telefon střední třídy s vysokou výdrží , který je levnější variantou Asusu Zenfone 4.

Asus Zenfone 4 Max

Asus ZenFone 4 Max se od modelu Asus Zenfone 4 liší hlavně použitým čipem Qualcomm Snapdragon 420 nebo 425, podle varianty produktu, ale také zpracováním. Například Asus Zenfone 4 Max má kovový kryt, zatímco Asus Zenfone 4 je ze skla, ale najdeme toho samozřejmě více. 

Nejlepší vlastnosti Asus ZenFone 4 Max

Hlavním tahákem nového telefonu je především jeho dlouhá výdrž baterie, která má na rozdíl od předchozího modelu Asus ZenFone 3 Max kapacitu navýšenou na 5000 mAh. Sledování videa ve fullHD vydrží telefon až 22 hodin. Avšak nabít ji přiloženou slabší nabíječkou z 0 na 100% trvá zhruba 4 hodiny.

V balení najdeme také klasická špuntová sluchátka a několik příruček k telefonu. Další velkou výhodou telefonu je zásuvka hned na tři karty. Můžete tedy používat 2 nanoSIM karty i microSD kartu zároveň.

Displej telefonu

IPS displej Zenfonu Max 4 je 5,5 palcový a poněkud méně ostrý než u jiných modelů této třídy. Chybí zde aplikace pro úpravu teploty barev, ale je přítomen alespoň filtr modrého světla a notifikační dioda. Domovské tlačítko na spodní straně je osazeno čtečkou otisků prstů, která dobře funguje. Vzhledově je to malinko horší: mezi plastovou krytkou telefonu a kovem zadní části zůstává drážka, ve které se hromadí nečistoty.

Fotoaparát telefonu

Fotoaparát telefonu Asus Zenfone 4 Max vyniká ve své třídě svými 13 Mpx a přídavným širokoúhlým objektivem 5 Mpx se záběrem o šíři 120 stupňů. Tento širokoúhlý objektiv je však o něco horší než u výchozího modelu Asus Zenfone 4, takže vyžaduje opravdu kvalitní světlo. Jinak jsou fotografie rozmazané a spíše tmavé. Přední fotoaparát na selfie má 8 Mpx. Fotoaplikace obsahuje manuální režim i několik fotografických filtrů, můžeme si tedy s fotografováním vyhrát.

Hmotnost a vnější znaky

Telefon se pohodlně drží díky zaobleným hranám. Velkokapacitní baterie je příčinou o něco vyšší hmotnosti 181 gramů, ale vzhledem k bonusové výdrži to telefonu jistě odpustíme. Vypínací tlačítko a tlačítka hlasitosti na opačném boku mají příjemný stisk a jsou umístěna ve vhodné vzdálenosti pro palec uživatele.

Barevné varianty modelu jsou černá, světle zlatá a růžová, takže i dámy si s tímto telefonem stejně jako s předchozí verzí Asus Zenfone 3 Max přijdou na své. Celkový dojem z telefonu je přes všudypřítomnou průměrnost dobrý, zejména díky hezkému zpracování, slotům na karty a dlouhé výdrži baterie. Cenově se telefon pohybuje kolem 5500 Kč.

Košík

Přihlášení

Doprava

PPL

Čajnamobil.cz

DPD

 

posta

 

ulozenka

 

 

Platby

 

Bankovní převod

 

Dobírka

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info