Nový iPhone 8

Nový iPhone 8

Přední výrobce mobilních telefonů Apple představil 12. září 2017 nové modely iPhonů. Již nyní si můžete předobjednat modely iPhone 8 a iPhone 8+. Model iPhone X bude možné objednat od konce příštího měsíce.

Odpovídají ceny změnám a vývoji nových modelů? Nový iPhone 8 a iPhone 8+ nabízí širokoúhlý barevný displej, kameru s rozlišením 3 840 × 2 160, bezdrátové nabíjení a novou čipovou sadu. Jinak se právě představené modely od Apple (iPhone 8 a iPhone 8+) liší pouze malými facelifty od předchozích verzí.   

iPhone X

Tento model Apple iPhone X je velmi očekávaný a vychází právě 10 let od uvedení prvního iPhonu na trh. Hlavní novinkou u iPhonu X je chybějící domovské tlačítko a displej zabírá celou čelní plochu za použití technologie OLED. Dotykový telefon se odemyká prostřednictvím rozpoznání obličeje. Další vybavení se shoduje s modely iPhone 8 a iPhone 8+.

iPhone 8 cena

Cena nového iPhone 8 začíná na částce 20 990 Kč v základní variantě. Pokud budete chtít větší pamět, tak Vás telefon vyjde na 25 490 Kč. V případě, že budete toužit po modelu iPhone 8+, tak si připravte 23 990 Kč nebo 28 490 Kč pro variantu s větší kapacitou. Na astonomickou částku za telefon se vyšplhal i nový model iPhone X, který se bude prodávat od 29 990 Kč.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení