• logo

Aktuality

07
Květen
2015

Xiaomi prodejním rekordmanem!

Přidáno: 7. 5. 2015 11:51:21

Xiaomi prodejním rekordmanem! Výrobce mobilních telefonů a příslušenství Xiaomi stále překvapuje a konkurenci řádně válcuje. V nedávné době se dokonce zapsal i do Guinnessovy knihy rekordů - během 24 hodin se mu podařilo prodat 2,1 milionů smartphonů. Že je to úctyhodné? Ještě bude, Xiaomi totiž rozhodně neztrácí dech a tah na branku...

Čtěte více...

17
Březen
2015

Pruhovaný luxus aneb i Lenovo umí vrstvit eleganci

Přidáno: 17. 3. 2015 20:48:04

Pruhovaný luxus aneb i Lenovo umí vrstvit eleganci Solidní výbava v čele s líbivým Full HD displejem a neotřelý a přitom velmi elegantní design, to jsou dvě hlavní lákadla stylového smartphonu Lenovo Vibe X2. Čínský nováček na našem trhu se s ním pouští do křížku s celou řadou soupeřů.

Čtěte více...

18
Únor
2015

Nízké ceny mobilů Xiaomi? Stačí prostě jen chytré telefony prodávat chytře

Přidáno: 18. 2. 2015 22:33:36

Nízké ceny mobilů Xiaomi? Stačí prostě jen chytré telefony prodávat chytře Xiaomi zažívá v posledních měsících raketový vzestup a aktuálně je již třetím největším prodejcem chytrých telefonů. Nabízí technicky vyspělá zařízení za citelně nižší ceny než tradiční výrobci. O firemní strategii společnosti promluvil pro server Phone Arena její viceprezident Hugo Barra.

Čtěte více...

30
Leden
2015

Siemens, Nokia, Motorola... kdo bude další mobilní mrtvolou?

Přidáno: 30. 1. 2015 23:58:21

Siemens, Nokia, Motorola... kdo bude další mobilní mrtvolou? Tak nám to pomalu ale jistě vymírá, staří dinosauři končí a na jejich místo se dere mladá krev (kterou samozřejmě v naší nabídce můžete také najít...a to v nemalém zastoupení). Oplakali jsme staré dobré Nokie (a teď nás chraň bůh před Windows Mobile), Ericsson už je také jen blednoucím nápisem na starých modelech a i Motorola už zůstává jen úsměvnou cihlou z minulosti. Další pán na holení...?

Čtěte více...

09
Prosinec
2014

Tak jsme ověření!

Přidáno: 9. 12. 2014 13:03:45

Tak jsme ověření! Chceme poděkovat Vám, všem našim zákazníkům, že nám důvěřujete. Velice si toho vážíme a to jen díky Vám jsme dnes obdrželi certifikát Heuréka - Ověřeno zákazníky. Věříme tak, že s námi vytrváte i nadále a my na oplátku slibujeme, že naše služby ještě zkvalitníme a ledasco nového přidáme! Ondra, Jarda a Lukáš, čajnamobil.cz

Čtěte více...

Košík

Přihlášení

Doprava

PPL

Čajnamobil.cz

DPD

 

posta

 

ulozenka

 

 

Platby

 

Bankovní převod

 

Dobírka

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info