• logo

Ochranná fólie pro Xiaomi Redmi 1S a Hongmi

Ochranná fólie pro Xiaomi Redmi 1S a Hongmi

Ochranná fólie pro mobilní telefon Xiaomi Red Rice/Redmi/Hongmi a Redmi 1S. Chrání displej přístroje před poškrábáním, nečistotami a prachem. Zakryje již vzniklé nepatrné škrábance. Fólie je odolná a plně průhledná.

  • Cena: 40,50 Kč
  • Cena: 49 Kč s DPH

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: OEM

Jste majitelem mobilního telefonu Xiaomi Red Rice/Hongmi/Redmi či Redmi 1S? Pak je právě pro Vás k dispozici praktický doplněk určený pro ochranu tohoto zařízení. Jedná se o odolnou ochrannou fólii, která je vyrobena z průhledného materiálu.

Tato ochranná fólie se lehce aplikuje a přizpůsobuje, stačí jej přiložit k telefonu a uchytí se. Tato varianta nabízí ochranu před poškrábáním, nečistotami a prachem pro dotykový displej Vašeho mobilního telefonu.

Fólie ochrání dotykový displej před povrchovým poškozením, prachem, mastnotou nebo jinými nečistotami. Ochranná fólie je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost této fólie. Díky tomuto výrobku zároveň prodloužíte životnost a čitelnost dotykového displeje a vzhled celého těla přístroje.

Dotykové displeje jsou jednou z nejnáchylnějších částí na poškození. Velice snadno dochází k jejich poškrábání, a proto je na trhu k dostání ucelená řada ochranných fólií vždy speciálně pro konkrétní zařízení.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info